Restoran zinciri ödülüne sahip oldu

İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı “Türkiye Vizyon Ödülleri”, 8 Eylül Salı günü sahiplerini buldu.

İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı “Türkiye Vizyon Ödülleri”, 8 Eylül Salı günü sahiplerini buldu. Yeme içme sektörünün en büyük oyuncularından Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, “Türkiye’nin Başarılı Restoran Zinciri” ödülüyle yeniden adından söz ettirdi.

İstanbul’da kebabın marka ismi haline gelen ve yıllar içerisinde sektörünün öncü markalarından biri olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, pandemi döneminde de yatırımlarına hız kesmeden devam etti. Her şartta misafirlerine en üst düzeyde hizmet sunan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, bu zor günlerde adıyla bir kez daha sektörde adından söz ettirdi. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı “Türkiye Vizyon Ödülleri”, 8 Eylül Salı günü sahiplerini buldu. Esra Balamir’in ve Hüseyin Öğüt’ün sunuculuğunu yaptığı gecede Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, “Türkiye’nin Başarılı Restoran Zinciri” ödülünü aldı. Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz adına ödülü alan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Genel Müdürü İrfan Bilir, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun yatırımlara devam edeceğini belirterek bir kez daha ödülle taçlandırılmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Hibya Haber Ajansı

Okunma